Hyppää sisältöön

Henkilökuntamme

Voit olla suoraan yhteydessä henkilökuntaamme tai lähettää meille viestin alla olevalla lomakkeella.

    Anne Kurikka

    Nuorisotoimenjohtaja, Nuorisotoimisto


    Anne luo olosuhteet koko huikealle työtiimille ja nuorisolle.

    040 335 6820 anne.kurikka@valkeakoski.fi

    Johanna Mielonen

    Nuorisonohjaaja, Nuorisotila Tyrmän vastaava


    Johanna pitää huolen Koskin kulttuurisesta nuorisotyöstä sekä nuorista rauhallisella, huumorintajuisella ja tarvittaessa jämäkällä otteella.

    040 335 6825 johanna.mielonen@valkeakoski.fi

    Kirsi Salo

    Etsivä nuorisotyöntekijä


    Kirsi on etsivä nuorisotyöntekijä, joka haluaa olla tukemassa ja kannustamassa nuoria matkalla kohti mielekästä, itsenäistä ja omanlaista elämää!

    040 335 6824 kirsi.salo@valkeakoski.fi

    Discord: Kirsi etsivänuorisotyöntekijä#4351

    Maria Viik

    Etsivä nuorisotyöntekijä


    Maria toimii etsivänä nuorisotyöntekijänä.

    040 335 6833 maria.viik@valkeakoski.fi

    Marja Kumpulainen

    Nuorisoneuvoja


    Marja luotsaa nuorisonohjaajien ja etsivän nuorisotyöntekijöiden tiimejä ja haluaa yhdessä nuorten kanssa löytää uusia polkuja neuvomisen sijaan.

    040 335 6823 marja.kumpulainen@valkeakoski.fi

    Discord: Marja nuorisoneuvoja#0283

    Nita Käkönen

    Nuorisonohjaaja, Nuorisokeskus Pultti


    Nita on nuorisonohjaaja, joka innostuu helposti. Lähellä sydäntä ovat mielenterveyden voima ja päihdetyö. Mottona ”älä odota sateen loppuvan, vaan opettele tanssimaan sateessa”.

    040 335 6828 nita.kakonen@valkeakoski.fi

    Discord: Nita nuorisotyöntekijä#5582

    Roosa Setälä

    Nuorisonohjaaja, Nuorisokeskus Pultti


    040 335 6822 roosa.setala@valkeakoski.fi

    Taija Ketonen

    Palvelusihteeri, Nuorisotoimisto


    Taija hoitaa toimiston juoksevat paperiset asiat, muttei juokse itse.

    040 335 6821 taija.ketonen@valkeakoski.fi

    Taru Virolainen (poissa työstä)

    Nuorisonohjaaja, Nuorisotila Tyrmä


    Taru on kiinnostunut digitaalisesta nuorisotyöstä ja ylläpitää nuortenkoski -verkkosivustoa nuorisotoimen osalta.

    040 335 6829 taru.virolainen@valkeakoski.fi

    Discord: Taru nuorisonohjaaja#1271

    Terhi Ljungkvist

    Etsivä nuorisotyöntekijä


    Terhi on etsivä nuorisotyöntekijä, joka syttyy maailman, ja sen ihmisten ja ilmiöiden ihastelemisesta ja ihmettelystä.

    040 335 6295 terhi.ljungkvist@valkeakoski.fi